Zpět do obchodu

Registrace

O produktu

 

Materiál

Odličovací houbičky jsou vyrobeny ze speciálního druhu mikrovlákna, které je 100x jemnější než lidský vlas. Chloupky mikrovlákna se tak dostanou i do nejmenších pórů a důkladně vyčistí pleť. Tato vlákna se chovají jako magnet, zachycují částice makeupu a nečistot a narozdíl od jednorázových tampónů nerozmazávají makeup po pleti. Navíc poskytují exfoliaci čímž zbaví pleť všech nečistot a odumřelých buněk. Tvá pleť bude jako znovuzrozená :)

Jak to funguje

Houbičku stačí namočit do teplé vody, přiložit k obličeji a pomalými pohyby začít odstraňovat makeup. Skutečně funguje pouze s vodou. V případě silného voděodolného makeupu použij teplejší vodu, nech houbičku přiloženou na daném místě několik sekund, a následně krouživými pohyby setři makeup. Pokud máš oblíbený čistící gel nebo olejíček, klidně ho na houbičku můžeš aplikovat.

Péče

Po odlíčení houbičku přeper ručně mýdlem, zavěs a nech vysušit. Není třeba houbičky prát v pračce po každém použití, ale doporučujeme je důkladně vyprat alespoň 1x týdně. Zbaví se tak všech nečistot a zabrání se vzniku bakterií. Doporučujeme prát na 40 - 60 stupňů a nepřidávat aviváž která může zanechat povlak a snížit účinnost mikrovláken. Také nedoporučujeme sušit v sušičce, pokud, tak jen na nízké teplotě.

 

 

Zpět do obchodu